Jak naturalnie zwalczyć cellulit

Marka Mokosh dostępna w sklepie Bee ma wiele do zaoferowania kobietom borykającym się z uciążliwą pomarańczową skórką. Jeżeli więc i nas dotyka ten problem, powinnyśmy zadbać o naturalną pielęgnację. Z pomocą może przyjść nam ujędrniający balsam, jak również peeling. Ważne jest to, aby wybranych kosmetyków używać systematycznie. W przeciwnym bowiem razie, efektów po prostu nie będzie lub będą mało satysfakcjonujące.

Jak działa antycellulitowy balsam marki Mokosh?

Balsam antycellulitowy marki Mokosh może przyjść z pomocą każdej kobiecie zmagającej się z cellulitem, bez względu na stopień jego zaawansowania. W kosmetyku tym znajdują się między innymi takie składniki jak ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z bergamotki czy też wyciąg ze skórki cytryny. Balsam wykazuje kompleksowe właściwości antyoksydacyjne, regenerujące i nawilżające. Na tym jednak nie koniec. Kosmetyk ten usprawnia także mikrokrążenie, co także jest niesamowicie ważne w kontekście walki z pomarańczową skórką. Warunkiem skuteczności kosmetyku jest jego odpowiednie stosowanie. Balsam ten powinien być zawsze wmasowywany w jak najstaranniej oczyszczoną skórę. Najlepiej używać go po zażyciu kąpieli bądź po wzięciu prysznica. 

Jaki peeling wybrać?

Pielęgnacja skóry dotkniętej problemem cellulitu nie może odbywać się bez peelingu. Można postawić na peeling solny Zielona kawa z tabaką. Zawarte w nim składniki charakteryzują się wszechstronnym działaniem. Bogata w kofeinę kawa zielona usprawnia mikrokrążenie i silnie ujędrnia skórę. Poza tym, wspomaga ona proces oczyszczania skóry z toksyn. Witamina E charakteryzuje się zaś działaniem antyoksydacyjnym, co jest bardzo ważne dla kobiet, które chcą na dłużej zatrzymać młodość. Kwasy tłuszczowe Omega-3 oraz Omega-6, które także znajdują się w balsamie, wykazują silne działanie regenerujące. Peeling powinien być stosowany systematycznie, co najmniej raz w tygodniu. Jeżeli chcemy silniej oczyścić skórę z pozostałości martwego naskórka, postarajmy się używać go jeszcze częściej. 

Marka Mokosh dostępna w sklepie Bee ma wiele do zaoferowania kobietom borykającym się z uciążliwą pomarańczową skórką. Jeżeli więc i nas dotyka ten problem, powinnyśmy zadbać o naturalną pielęgnację. Z pomocą może przyjść nam ujędrniający balsam, jak również peeling. Ważne jest to, aby wybranych kosmetyków używać systematycznie. W przeciwnym bowiem razie, efektów po prostu nie…